אודותינו

משרדי קולוני בירושליםהגישה המקצועית של Colony בולטת בשטח. אנחנו מאמינים שהדרך היעילה ביותר לשווק את עסקינו היא לספק מוצר ושרות מעולה. מכיוון שמרבית לקוחותינו גרים מחוץ לישראל, לכן אנחנו מחויבים לשמור על האינטרסים הטובים ביותר של לקוחותינו. אנו מנוסים מאוד הן באפיון והבנת הצרכים המדויקים שלכם והן במתן מענה יסודי להם – אם זה באמצעות רכישה, ניהול שוטף של הנכס ו/או מכירה של בית. כאשר אתם יוצרים עמנו קשר, אנו ב-Colony ממנים סוכן אישי עבורכם שיתאים לכם חבילת שירות ייחודית המתאימה במיוחד לצרכים שלכם.

כל סוכני הנדל"ן המורשים שלנו עוברים הכשרה מקצועית, המאפשרת להם לנווט בבטחה בשוק הנדל"ן של ירושלים. אנו שמים דגש חזק על אתיקה, מקצועיות ללא פשרות ושירות מצוין ללקוחות כך שנוכל לעמוד בתקנים הבין-לאומיים הגבוהים ביותר. הסוכנים שלנו עוברים הכשרה מקצועית מתמדת כדי לספק לכם את המידע הרלוונטי שתצטרכו כדי לרכוש \ למכור נכס בהצלחה.

כמו כן, אנו שומרים על קשרים הדוקים עם הבנקים למשכנתאות המובילים, עם שמאים למקרקעין, עם קבלנים ועם סוכנויות ביטוח, כך שהשירות שלנו מכסה את כל היבטי העסקה. אנו שומרים על מאגר נתונים של נכסים המתרחב בקביעות ומתעדכנים באופן שוטף לגבי ניתוח מגמות בשוק. עם פנייתכם אלינו נציג בפניכם את כל הנתונים להם אתם זקוקים כדי לקבל את ההחלטה שלכם בתבונה.

מכיוון שאנו מעורבים מזה זמן רב בשוק הנדל"ן בירושלים, לסוכני Colony תשוקה אמיתית ואהבה גדולהלעיר הייחודית הזו. אנו נשמח לחלוק עמכם תשוקה זו ולספק לכם את חווית הנדל"ן האולטימטיבית.